Skip Navigation or Skip to Content
logo
Organisatie

Dit is het team van onze school

Schooljaar 2023-2024

Groep 1A-2A
Marjan van de Manakker (maandag-dinsdag) | mvdmanakker@verdi.nl
Imke Krans (woensdag-donderdag-vrijdag) | ilunenburg@verdi.nl

Groep 1B-2B
Nadia Savelkouls (maandag-dinsdag-vrijdag) | nsavelkouls@verdi.nl
Stephie Klaus (woensdag-donderdag) | sklaus@verdi.nl

Groep 1C-2C
Cindy van Vugt (maandag-dinsdag-woensdag) | cvvugt@verdi.nl
Marion van de Crommert (donderdag-vrijdag) | mvdcrommert@verdi.nl

Groep 3
Sandra van Kasteren (maandag t/m donderdag) | sdebaaij@verdi.nl
Imke Krans (vrijdag) | ilunenburg@verdi.nl

Groep 4
Rita Verhoeven (maandag) | rvdberk@verdi.nl
Carinne van Esch (dinsdag t/m vrijdag) | cvesch@verdi.nl

Groep 5
Bianca Habraken (maandag-dinsdag-woensdag-vrijdag) | bhabraken@verdi.nl
Jolanda de Louw (donderdag) | jdlouw@verdi.nl

Groep 6
Lotte Boonman (maandag t/m vrijdag) | lboonman@verdi.nl

Groep 7

Jelia Posch (maandag t/m vrijdag) | jposch@verdi.nl

Groep 8
Lotte van de Berg (maandag-donderdag en vrijdag om de week) | lvdberg@verdi.nl
Jolanda de Louw (vrijdag om de week) | jdlouw@verdi.nl
Koen Broeren (dinsdag-woensdag) | kbroeren@verdi.nl

Onderwijsassistent           
Monique Fliervoet (woensdag t/m vrijdag) | mvdven@verdi.nl

Directie
Emely Teeuwen (maandag-dinsdag-donderdag-vrijdag) | Kienehoef@verdi.nl/ehabraken@verdi.nl

IB
Marieke Kapteijns (maandag t/m donderdag) | mkapteijns@verdi.nl
Resy Uijting (dinsdag-woensdag) | ruijting@verdi.nl

Administratie          
Doriene Eijkemans (dinsdagochtend-vrijdagochtend) | dvdberg@verdi.nl

Conciërge    
Ruud Smits (maandag t/m vrijdag in de ochtend) | rsmits@verdi.nl